Dört İsmail Bir Leyla

Dört İsmail Bir Leyla en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Dört İsmail Bir Leyla - Arife Kalender. Her sabah masumdur. Kimse onun akşama kadar nasıl kir¬leneceğini bilemez.

Responsive image
YAZAR
Arife Kalender
DOSYA BOYUTU
10,28 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789944611848

PDF formatında Dört İsmail Bir Leyla. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Dört İsmail Bir Leyla kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Her sabah masumdur. Kimse onun akşama kadar nasıl kirleneceğini bilemez. Geceler de öyle. Kara örtüsünü kim aralar, kim ışıkları yakar, ecel nerde gizlenir, kime uğrar? İnsanı aldatan alışkanlıkları ve umutlarıdır. Alışkanlıklarımız, dün yaşadıklarımızın çoğunu yarın da yaşayacağımızı fısıldar. Sürprizlerden söz etmez. Umut ise parçalandığı yerde en büyük mutsuzluğumuzdur.Arife Kalender, gündelik hayatın içinde görmezden gelinen, ayrıntılarda kaybolan, yok sayılan hayatlardan süzerek yıllardır biriktirdiklerini şiirsel bir anlatımla öyküleştirerek Dört İsmail Bir Leyla'da aktarıyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 144Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Tekin Yayınevi 


...gündelik hayatın içinde görmezden gelinen, ayrıntılarda kaybolan, yok sayılan hayatlardan süzerek yıllardır biriktirdiklerini şiirsel bir anlatımla öyküleştirerek Dört İsmail Bir Leyla'da aktarıyor.